Pożyczka leasingowa kalkulator

Pożyczka leasingowa Kalkulator to narzędzie potrzebne każdemu przedsiębiorcy który zastanawia się nad finansowaniem samochodu w formie pożyczki leasingowej. Dzięki niemu możesz obliczyć przykładową ratę pożyczki na samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy.

pożyczka leasingowa Kalkulator rat

Pożyczka leasingowa to nowoczesna i elastyczna forma finansowania samochodu za pośrednictwem firmy leasingowej. Pożyczkę leasingową opłaca się wziąć jeśli zachodzi przynajmniej jeden z warunków:

  • samochód który chcesz kupić jest sprzedawany na fakturę VATmarża (może też być sprzedawany na fakturę VAT23%)
  • chcesz być właścicielem samochodu od początku
  • nie chcesz dopłacać podatku VAT
  • masz już auto i chcesz je zrefinansować
  • chcesz kupić auto i sfinansować je pożyczką lub kredytem ale bez pokazywania swoich dokumentów finansowych i zaświadczeń

Oprocentowanie pożyczki leasingowej

Za pomocą naszego kalkulatora wstępnie możesz sobie wyliczyć ratę pożyczki i całkowitą sumę spłat. Wystarczy, że wpiszesz parametry pożyczki:

  • Wartość samochodu
  • Kwotę wkładu własnego
  • Proponowaną stopę oprocentowania
  • Okres pożyczki w latach

Kalkulator pożyczki leasingowej przeliczy wpisane parametry i poda Tobie wstępnie kwotę miesięcznej raty pożyczki oraz sumę spłat pożyczki wraz z odsetkami.

Musisz pamiętać, że kalkulator jest tylko narzędzie poglądowym – aby otrzymać dokładną ofertę z leasingu oraz zapoznać się ze szczegółami i warunkami powinieneś wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie, przedstawi ofertę oraz poprowadzi przez cały proces uzyskania pożyczki na twój samochód.

Pożyczka leasingowa na samochód

Pożyczka leasingowa na samochód może być udzielona na auto sprzedawane na fakturę VATmarża lub na VAT23%. Pożyczkobiorcą jest firma – osoba prowadząca działalność gospodarczą  lub spółka cywilna prowadząca działalność jako spółka osobowa.

Pożyczka leasingowa na samochód jest udzielana na okres nawet do 10 lat, z tym że istnieje ograniczenie długości okresu na jaki można otrzymać pożyczkę leasingową w zależności od wieku samochodu. Pożyczka charakteryzuje się brakiem dodatkowych zabezpieczeń oprócz wpisu w dowodzie rejestracyjnym i cesji na polisie ubezpieczeniowej oraz przewłaszczenia częściowego. Samochód kupowany jest i rejestrowany od razu na firmę – osobą pożyczkobiorcy, w związku z tym w pożyczce leasingowej nie ma czegoś takiego jak wykup, nie trzeba też doliczać żadnego vatu.

 

KALKULATOR POŻYCZKA LEASINGOWA >>


Masz pytanie? Chętnie odpowiemy.


Tematyka strony: pożyczka leasingowa kalkulator, pożyczka leasingowa na samochód, co to jest pożyczka leasingowa, kalkulator pożyczki leasingowej, oferta pożyczki na samochód, pożyczka leasingowa dla firm, oferta pożyczki leasingowej, oblicz raty pożyczki leasingowej – pożyczka leasingowa oprocentowanie.