Kalkulator leasingowy na rok 2020

Rok 2019 przyniósł branży leasingowej delikatny spadek nastrojów i wyników, jednak liderzy rynku leasingowego są zgodni – w 2020 roku nastąpi odbicie rynku. Firmy leasingowe prognozują dalszy wzrost obrotów, głownie z sektorach leasingu samochodów osobowych oraz sektorze maszyn i urządzeń. Prognozowany wzrost firmy przewidują na 6-7 procent.

Kalkulatory leasingu na rok 2020

Oferta czołowych firm leasingowych jest analizowana przez nas co miesiąc, a otrzymany wynik jest jednym z najbardziej aktualnych kosztów leasingu. Dzięki naszemu kalkulatorowi leasingu również w 2020 roku nasi klienci mogą swobodnie wyliczać wstępne oferty leasingu oraz zwracać się do nas z pomocą w otrzymaniu najlepszej oferty leasingu i załatwieniu finansowania.

Kalkulator leasingowy 2020 obliczy leasing na samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, jak też na maszyny i urządzenia – poz warunkiem wprowadzenia poprawnych danych. Zachęcamy do wysłania zapytania o ofertę leasingu – nasz doradca obliczy najlepsze warianty leasingu dla ciebie.

Należy pamiętać, że w roku poprzednim zaszły dość istotne zmiany w sposobie rozliczania leasingu samochodów osobowych. Podniesiono limit amortyzacji nabycia pojazdów osobowych spalinowych i hybrydowych do kwoty 150 000 zł, a dla samochodów elektrycznych aż do 225 000 zł. Leasing operacyjny pojazdów osobowych został ujęty limitem 150 000 zł dla aut spalinowych i hybryd, a 225 000 zł dla samochodów elektrycznych. Jest to korzystne dla firm chcących wziąć w leasing samochód  w przedziale cenowym od 86 000 zł do 150 000 zł (lub 225 000 w przypadku pojazdów elektrycznych).

Przy użytkowaniu pojazdu osobowego służbowo oraz prywatnie w koszty można zaliczać do 75% wydatków. W dalszym ciągu, tak jak od 2019 roku, istnieje limit zaliczania w koszty wydatków ponoszonych na nabycie takich samochodów do kwoty 150 tys. Po dalsze szczegóły odsyłamy do naszych innych artykułów.

Tak jak dotychczas, nasz kalkulator leasingowy będziemy aktualizowali na bieżąco również w 2020 roku tak aby zapytanie o ofertę było możliwie jak najbardziej dokładne i miarodajne dla naszych klientów.

Codziennie analizujemy warunki i kalkulacje leasingu czołowych firm leasingowych – liderów w leasingu, co pozwala nam na przedstawienie naszym Klientom aktualnej oferty rynkowej. Jeśli chciałbys dostać bezpłatne propozycje finansowania od najlepszych aktualnie firm leasingowych – zapraszamy do złożenia zapytania. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

 

KALKULATOR LEASINGOWY >>


Masz pytanie? Chętnie odpowiemy.


Tematyka strony: kalkulator leasingu 2020, kalkulator leasingowy na rok 2020, oblicz leasing 2020, gdzie najlepszy leasing w 2020 roku, leasing 2020 kalkulator, raty leasingowe na 2020 rok, kalkulacja rat leasingu w 2020 roku, oblicz leasing samochodu 2020